Regisztráció, fizetési feltételek

Segítség a regisztrációhoz

Dr. Kerekes István
Email: mamek@uni-miskolc.hu

A konferencia részvételi díj befizetésének legkésőbbi határideje 2019. május 31. Kedvezményes részvételi díj fizetésére is lehetőséget biztosítunk, amennyiben az 2019. március 31-ig megtörténik.

Ha egy szerző két egyszerzős munkával jelentkezik, akkor másfélszeres részvételi díjat kell fizetnie. Többszerzős munkák esetén minden előadás után regisztrációs díjat kell fizetni.

A részvételi díjakat az alábbi táblázat tartalmazza.

Részvételi díjak                            Kedvezményes                   Normál
                                                      (2019.03.31-ig)                (2019.05.31-ig)

• Oktatók, kutatók                    48.000,- Ft + ÁFA           56.000,- Ft + ÁFA
  • Hallgatók, doktoranduszok      24.000,- Ft + ÁFA           28.000,- Ft + ÁFA

A részvételi díjak fizetési módjáról a konferencia honlapja tartalmaz részletes információt.

A részvételi díj magában foglalja a program, a papír alapú kiadvány (összefoglalók) és a pendrive költségeit, valamint az első napon megrendezésre kerülő fogadás költségét, de nem tartalmazza a szállás és az étkezés költségeit. A konferencia második napján vacsorával egybekötött szakmai kirándulást (pincelátogatást) szervezünk Tokajba. Ennek költsége 12.000 Ft+ÁFA, amely részvételi díjként számolható el. Az autóbuszos kirándulásra akkor kerül sor, ha arra legalább 45 fő jelentkezik.

A részvételi díj megfizetése számla alapján, átutalással történik. Ahhoz, hogy az átutalásos számlát ki tudjuk állítani, azt a résztvevőnek (fizetőnek) el tudjuk postázni kérjük, hogy a számlaigényét küldje meg a

mamek@uni-miskolc.hu

e-mail címre.

A pontos ügyintézés érdekében az alábbi adatok megadására van szükség:

• a résztvevő(k) neve(i),
  • jogosult-e kedvezményre, (azaz fizetés 2019. március 31 előtt)
  • a résztvevő státusza: oktató, kutató / doktorandusz, hallgató
  • a vevő pontos megnevezése (pl. Miskolci Egyetem, Műszaki Mechanikai Intézet, 3515 Miskolc- Egyetemváros).
  • Kérjük azt is adják meg, hogy a számlán feltüntetésre kerüljön-e a résztvevő(k) neve(i), vagy egyéb információk.
Kérjük továbbá, hogy a szakmai kiránduláson való részvételi szándékát is jelezze a számlakérő levelében, mivel annak megvalósulása a jelentkezési létszám függvénye. A szakmai kirándulás költségéről készpénzfizetési, (vagy átutalásos) számlát adunk, amely a konferenciára történő személyes bejelentkezéssel egyidőben egyenlíthető ki és vehető át. A szakmai kirándulás részvételi díját nem kérjük a részvételi díjjal együtt átutalni, mert ha az nem valósul meg, akkor az átutalásos számlák sztornózása mindenki számára nehézséget okoz.

A szakmai kirándulásra vonatkozó számla előzetes kitöltéséhez ugyancsak kérjük a fenti adatok pontos megadását. (Természetesen itt nincs kedvezményre való jogosultság.)

Regisztráció típusok

Regisztráció típusa Elérhetőség Tól ig lejárt Ár (nettó)

Kedvezményes (oktató, kutató, nettó ár)

2019. március 31-ig lehetséges, oktatók vagy kutatók számára.

Online 2019-01-01 2019-04-01 48000.00 (HUF)

Kedvezményes (hallgató, doktorandusz, nettó ár)

2019. március 31-ig lehetséges, hallgatók vagy doktoranduszok számára.

Online 2019-01-01 2019-04-01 24000.00 (HUF)

Normál (oktató, kutató, nettó ár)

2019. április 1-május 31. között fizetendő díj az oktatók, vagy kutatók számára.

Online 2019-04-01 2019-05-31 56000.00 (HUF)

Normál (hallgató, doktorandusz, nettó ár)

2019. április 1-május 31. között fizetendő díj a hallgatók vagy doktoranduszok számára.

Online 2019-04-01 2019-05-31 28000.00 (HUF)